Az emberiség fejlődése az univerzum szimmetriáinak megértése. Csak hát mivel egyek vagyunk az univerzummal, amikor felfedezünk egy szimmetriát a égi/földi/társadalmi konstellációkban, akkor bennünk is létrejön egy szimmetria és hát néha a nemi egyenlőséget azért nem kéne a nemek egyenlőségeként kezelni. Na de nem mi választottuk az utat, az út választott minket, hogy végigjárja önmagát. Majd egyszer talán kiderül, hogy kompakt-e a halmaz amiben kolbászolunk.
AI.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése